KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224559
nr 1222 4559
Niklas Szuhodovszky
(f. 1975), Sverige
Oljemålning, Nakenmodell, signerad NSZ 1999. Olja på pannå, 114x150 cm
Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:55:49
10/12 19:50:49
Niklas Szuhodovszky
Läs mer om Niklas Szuhodovszky